موفقیت طراحان پوستر ایرانی در هفتمین مسابقه پوستر رگی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مسابقه بین المللی پوستر رگی هفتمین فراخوان خود را که شامل همه ژانرهای موسیقی محبوب جاماییکا بود برگزار کرد. 
مسابقه‌ بین المللی پوستر رگی از سال ۲۰۱۱ به صورت سالانه و با موضوع بزرگداشت موسیقی جامائیکایی در کشور جامائیکا برگزار می شود. رگِی یا رگه (Reggae) یک سبک موسیقی است که در اواخر دههٔ ۱۹۶۰ (میلادی) درجامائیکا پایه‌گذاری شد. در صورتی که پاره از اوقات برای بیان مفهوم گسترده تری، برای اشاره به بیشتر سبک‌های موسیقی جامائیکا استفاده می‌گردد. عبارت ریگه نشانه نوعی سبک مخصوص موسیقی که سرچشمه از دوره توسعه اسکا و راک استدی می‌گیرند می باشد.
مسابقه بین المللی پوستر Reggae خوشحال است که برندگان ۱۰۰ + ۱ برتر هفتمین دوره مسابقه را اعلام کند. امسال در این رقابت طراحی پوستر ۶۶۷ طراح شرکت کردند و ۱۱۰۰ پوستر از ۷۹ کشور جهان ارسال شد.
این مسابقه پوستر شامل مقوله های حرفه ای و دانشجویی بود. از ۱۰۰ برنده، ۶۰ نفر در گروه حرفه ای و ۴۰ نفر دانشجو هستند. طراحان پوستر منتخب ایرانی در بخش حرفه ای: کاظم بکائی،نگین یونسی،عاطفه بیاجیان،فرانک پناهی،شراره میر جوادی،الهام حیدری الکسیری،مینا نسلیانی،لیدا توحیدی،و در بخش دانشجویی این رقابت پوستر :سمیرا واشقانی،کیمیا رحیمی موفق شدند بخشی از ۱۰۰ نفر برتر پوستر رگی شوند.
شما می توانید آثار پوستر طراحان ایرانی را در زیر مشاهده کنید. 

همچنین می توانید آثار منتخب پوستر این رقابت را در طریق لینک وب سایت اصلی این رقابت مشاهده فرمایید.

- نکته آثار پوستر از سایت اصلی رقابت در سایت پوستر ایران باز نشر شده است. دوستانی که آثار پوستر آنها در سایت قرار نگرفته می توانند آثار خود را به ایمیل رسمی وب سایت پوستر ایران ارسال کنند.

پوستر های طراحان ایرانی در هفتمین مسابقه پوستر رگی

لیدا توحیدی
Atefeh Biyajiyan-Iran-Poster
samira-vasheghani-Iran.-Poster

Kazem-Bokaei-Iran.-Poster
Negin-Younesi-Iran.-Poster
Kimia-Rahimi-Iran.-Poster
تمامی حقوق این سایت متعلق به